Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra pedagogiczna

SKŁAD KADRY PEDAGOGICZNEJ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Maria Broniszewska
mgr Olga Dziegieć
mgr Teresa Molenda
mgr Ewa Strączyńska-Kluźniak

Język polski

mgr Anna Dąbrowska
mgr Marzanna Tarnowska

Matematyka

mgr Anna Bednarz
mgr Katarzyna Chmielarz

Język angielski

mgr Urszula Depta
mgr Anna Surlej

Język niemiecki

mgr Gabriela Gawrońska

Historia

mgr Joanna Niedźwiecka
mgr Marzena Woldan

Przyroda

mgr Edyta Śliwakowska

Biologia

mgr Edyta Śliwakowska

mgr Małgorzta Czarnecka

Chemia

mgr Małgorzata Czarnecka

Fizyka

mgr Joanna Rachwalik

Geografia

mgr Adam Gajzler

mgr Edyta Śliwakowska

Technika

mgr Joanna Goldon

Plastyka

mgr Olga Dziegieć

mgr Nela Plewińska

Muzyka

mgr Paweł Ojrzyński

Informatyka

mgr Paweł Ojrzyński

Wychowanie fizyczne

mgr Joanna Gołdon
mgr Agata Jeziorska
mgr Agnieszka Karczewska

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Jolanta Krakowiak

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Marzena Woldan

Religia

mgr Agnieszka Misiewicz

Świetlica

mgr Edyta Śliwakowska - kierownik
mgr Urszula Depta
mgr Teresa Molenda
mgr Agnieszka Karczewska
mgr Nela Plewińska

mgr Grażyna Ratkowska

mgr Małgorzata Czarnecka

Biblioteka

mgr Joanna Niedźwiecka

Logopedia

mgr Marzanna Tarnowska

Nauczanie indywidualne

mgr Maria Broniszewska
mgr Teresa Molenda
mgr Nela Plewińska
mgr Grażyna Ratkowska

Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

mgr Agnieszka Karczewska
mgr Jolanta Krakowiak
mgr Nela Plewińska
mgr Grażyna Ratkowska
mgr Ewa Strączyńśka-Kluźniak

mgr Agata Jeziorska

 

Wychowawcy klas

Klasa I A - mgr Maria Broniszewska

Klasa I B - mgr Ewa Strączyńska-Kluźniak

Klasa II - mgr Olga Dziegieć

Klasa III - mgr Teresa Molenda

Klasa IV A - mgr Anna Surlej

Klasa IV B - mgr Urszula Depta

Klasa V A - mgr Marzena Woldan

Klasa V B - mgr Agnieszka Karczewska

Klasa VI A - mgr Anna Dąbrowska

Klasa VI B - mgr Edyta Śliwakowska

Klasa VIII A - mgr Katarzyna Chmielarz

Klasa VIII B - mgr Marzanna Tarnowska

Klasa VIII A - mgr Joanna Gołdon

Klasa VIII B - mgr Urszula Depta

 

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny