Święto Pluszowego Misia

Utworzono dnia 22.11.2022

W najbliższy piątek tj. 25 listopada obchodzić będziemy w naszej szkole Święto Pluszowego Misia.
W tym dniu uczniowie klas I-III zakładają ubiór wyglądem przypominający misia (najlepiej w jednolitym kolorze: brązowym, beżowym, żółtym, szarym itp. ) Mile widziane przebranie misia. Za strój lub ubiór zgodnie z wymaganiami uczeń otrzyma punkty z zachowania.
Wychowawcy klas I-III przeprowadzą zajęcia związane ze Świętem Misia (prezentacja, zagadki, rebusy, misiowe zgadywanki, zadania matematyczne z misiem itp.).
Uczniowie klas I – III wykonają na zajęciach, dowolnymi technikami, pracę plastyczną „Miś – mój najlepszy przyjaciel”.
Uczniowie klasy III przygotowują na kartce formatu A4 opis ulubionej maskotki (mile widziana ilustracja).
Z każdej klasy zostanie wybranych po 8 najładniejszych prac (plastycznych i opisów maskotek). Prace plastyczne stanowić będą dekorację korytarza, a opisy zostaną zamieszczone na gazetce w świetlicy. Wszyscy autorzy prac otrzymają drobne upominki.
Każda klasa będzie mieć możliwość zrobienia zdjęcia w Fotobudce z zakupionymi „nowymi” przyjaciółmi.
Podczas obchodów Dnia Pluszowego Misia w ramach akcji „Pokochaj mnie jeszcze raz” odbędzie się kiermasz zabawek pozyskanych z październikowej zbiórki. Każdy uczeń naszej szkoły będzie mógł w tym dniu zakupić wybraną maskotkę lub inną zabawkę w cenie 5 – 10 zł. Kiermasz odbędzie się w czytelni.

Zapraszamy do wspólnej zabawy !

Nauczyciele świetlicy