Wycieczka klas pierwszej i drugiej do Warszawy w ramach programu MEiN "Poznaj Polskę "

Utworzono dnia 09.06.2022

W ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki "Poznaj Polskę " uczniowie klasy pierwszej i drugiej wraz z opiekunami wyjechali w dniu 8 czerwca na wycieczkę do Warszawy. Uczestnicy zwiedzili: Stare Miasto, Zamek Królewski z zewnątrz , Kolumnę Zygmunta , zabytki na Krakowskim Przedmieściu. Zobaczyli wiele pomników, a wśród nich Józefa Piłsudskiego Patrona naszej szkoły. Mieli okazję zaobserwować  zmianę warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Zwiedzając Łazienki Królewskie z letnią rezydencją króla Stanisława Augusta, niezapomnianych wrażeń dostarczył wszystkim, wspaniały rejs gondolą. Po obiedzie uczestnicy wycieczki  udali się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie przeżyli niesamowite przygody i dowiedzieli się ciekawych rzeczy o otaczającym nas świecie. Mieli możliwość przeprowadzenia  doświadczeń na blisko 450 urządzeniach.  Każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Wycieczka była bardzo udana i wartościowa. Dostarczyła wszystkim wielu przyjemnych  i niezapomnianych przeżyć i emocji. Z dofinansowania wyjazdu skorzystało 39 uczniów . Opiekę nad uczniami sprawowały  panie: T. Molenda, A. Misiewicz, O. Dziegieć i  J. Krakowiak.

Poniżej fotorelacja z wycieczki.

Fotorelacja z wycieczki do Warszawy

Utworzono dnia 19.06.2022, 17:41