Oferta zajęć Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach

Utworzono dnia 13.09.2022

Zaproszenie

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach podejmuje w nowym sezonie artystycznym zadanie utworzenia Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej, w związku z tym zaprasza do uczestnictwa w zajęciach nauki gry na instrumentach dętych dzieci w wieku od 8 lat. Zajęcia nauki gry dla osób początkujących prowadzić będzie p. Justyna Kępa- wykwalifikowany pedagog z doświadczeniem w pracy z dziećmi  i młodzieżą. W  naszej szkole odbędzie się pokaz gry na instrumentach dętych połączony z rekrutacją do zajęć. Dla rodziców uczniów chętnych do wstąpienia w szeregi Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej w dniu pokazu  zostanie przekazana szczegółowa informacja dotycząca uczestnictwa dziecka w lekcjach nauki gry. Udział w zajęciach będzie bezpłatny, oferujemy także bezpłatne wypożyczenie instrumentu do nauki.

Dla dzieci młodszych ( w wieku od 5 do 10 lat) GOK w Gidlach proponuję zajęcia umuzykalniające, które w przyszłości przygotują dzieci do uczestnictwa w lekcjach nauki gry.

Podczas zajęć dzieci w formie zabawy uczą się: koordynacji ruchowej poprzez układy taneczne, ćwiczeń nad dykcją, poczucia rytmu. Zajęcia mają na celu rozbudzenie u dzieci wrażliwości muzycznej, a aktywność ruchowa i słuchowa na zajęciach pozytywnie wpływa na rozwój sprawności motorycznej dzieci i rozwija u dziecka wyobraźnię ruchową i muzyczną. Zajęcia umuzykalniające prowadzi firma Ole Ole!

Pierwsze zajęcia są bezpłatne, odbędą się 21.09.2022 (środa) o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach.

Koszt zajęć wynosi 70zł na miesiąc. Rodzice deklarując udział swojego dziecka w zajęciach podpisują właściwą umowę.

Zapisy do Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz na zajęcia umuzykalniające dla dzieci odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach, szczegóły oferty zajęć organizowanych w sezonie artystycznym przez GOK w Gidlach znajdziecie Państwo na ulotkach informacyjnych oraz stronie internetowej i facebooku GOK w Gidlach.