Utworzono dnia 24.11.2023

23 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia – najlepszego przyjaciela dzieci. To wyjątkowe święto, którego głównymi bohaterami są misie.  I to właśnie one opanowały naszą szkołę. Na szkolnych korytarzach i w salach lekcyjnych mogliśmy podziwiać  Kubusie Puchatki, Troskliwe Misie, Misie Uszatki, Gummi Misie, Misie Yogi i Colargole. To właśnie z ich postaciami utożsamili się uczniowie klas I –IV . We wspaniałych strojach zaprezentowali piosenki o swoim wybranym misiu i przygotowali piękne plakaty, które stanowiły dekorację sali. Podczas tego cudownego święta towarzyszył nam chodzący Pluszowy Miś. Przygotował misiowe zagadki i zachęcił do aktywności fizycznej organizując gimnastykę w czasie  przerwy.  Podczas zajęć uczniowie wykonywali ciekawe misiowe zadania: kodowanie, gramatyczny miś, miś i czas, zbieranie prezentów, odgadywanie imion  itp. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami wykazały się kreatywnością, pomysłowością i ogromnym zaangażowaniem. Pani Dyrektor wręczyła przewodniczącym klas piękne medale wykonane w szkolnej  drukarce 3D, a Pluszowy Miś poczęstował wszystkich uczniów małym CO NIECO.  Podczas tego święta został zorganizowany kiermasz „Pokochaj mnie jeszcze raz”, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Można było nabyć nowego przyjaciela i zrobić sobie z nim zdjęcie w misiowej fotoramce. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć z  naszym Pluszowym Misiem.  Był to bardzo miły i wspaniały dzień. Na długo pozostanie w pamięci naszych najmłodszych uczniów.

Fotorelacja 23.11.23 r.

Utworzono dnia 30.11.2023, 23:43